Hledat

Sítě do oken

Sítě proti hmyzu do oken zvolíte přesně podle typu vašich oken. Na výběr jsou okenní sítě, které nevyžadují žádné navrtání moderních okenních rámů. Do starších oken si naopak zvolíte variantu sítě na okno s vrtáním. Třetí možnost, jak skoncovat s mouchami a komáry, představuje rolovací síťka do okna, která v něm zůstává i během chladného období roku.

První dva druhy sítí do oken mají pevný hliníkový rám, třetí je srolovaná v boxu.

Sítě do oken bez vrtání do rámu - okenní sítě proti hmyzu s instalací otočnými klipy - TYP C

Tato varianta síťky se uplatní do oken bez okapnic nebo do atypických oken, kam se připevní pomocí klipů, aniž by se muselo vrtat do okenních rámů.

Sítě do oken s vrtáním do rámu - sítě do starších oken proti hmyzu s obrtlíky - TYP E

Další typ okenní sítě v hliníkovém rámu využijete na starších domech, které mají ještě původní okna včetně těch s okapnicí. Síť proti hmyzu se do okna upevňuje pomocí obrtlíků a na rozdíl od první varianty už vyžaduje navrtání okenního rámu.

Sítě do oken s drobným zásahem do rámu - rolovací sítě proti hmyzu - TYP F10, G10

Do klasických, ale také do dvoukřídlých oken a do balkonových dveří můžete upevnit rolovací sítě proti hmyzu, které se dají zastavit v libovolné poloze horizontálně nebo vertikálně. V tomto případě namontujete okenní sítě buď do ostění, nebo do rámu, kde bude hliníkový box mírně zasahovat do světlosti otvoru.

Všechny konstrukce si objednáte ve vaší oblíbené barvě podle vzorníku RAL. K dispozici je též imitace dřeva nebo rám potažený renolitovou fólií.